פעילויות שנתיות

טניס בני הרצליה שם דגש על פעילויות גיבוש כחלק מחינוך לרוח ספורט המאגדת חברתית. לאורך כל השנה אנו עורכים פעילויות אליהן ניתן להזמין חברים ובני משפחה וליהנות יחדיו מהנאת משחק משותפת:

חבר מביא חבר – בתחילת כל שנת פעילות מזמינים השחקנים למועדון חברים ובני משפחה שאינם מכירים את משחק הטניס כדי ללמדם בעצמם!

אליפות משפחה –בני משפחה מוזמנים להתרשם מהתקדמות השחקן במועדון לאורך התקופה ונהנים מזמן איכות משפחתי תוך כדי תחרות זוגות של השחקן עם בן משפחה.

מחנות ספורט בחופשים – במהלך חופשת החגים והקיץ אנו מארגנים פעילות מגוונת המשלבת את ענף הטניס ופעילויות ספורט והווי שונות כדי לעשות לילדים תקופה של כיף.

טניס לילה לבן – במהלך החופשים מבית הספר המועדון מארגן בשעות הערב המאוחרות ערב גיבוש הכולל פעילות כיפית וסעודה משותפת.

אליפות המועדון – במהלך השנה מתקיימת תחרות פנימית של כל מתאמני המועדון, בכל הרמות, שמטרתה לחשוף את המתאמנים לתהליך תחרות אמתית: משחק מול יריב, ניקוד, גביע, עמידה בלחץ של זמנים וכו'.

אליפות הרצליה הפתוחה לנוער – על פי המסורת פעם בשנה מוזמנים כל שחקני הנוער בארץ ללא הבדל מקום מגורים או רמה לשחק באליפות נושאת פרסים.

תחרות מבוגרי המועדון בכיף – אליפות השחקנים הבוגרים במועדון מתקיימת במהלך שני סופי שבוע בתקופת האביב, ובה נבחר אלוף המועדון בקטגוריית המבוגרים. התחרות מתקיימת באווירה נעימה וכיפית וכוללת כיבוד ופרסים.

אירוע סוף שנה – בסוף כל שנה מארח המועדון את כל השחקנים ובני משפחתם למשחק ראווה נושא פרסים של השחקנים מול המאמנים.